AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Drużyna Łukasza Szadnego zwycięża ProAm Modry Las Open!

Przedostatni turniej z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2018 rozpoczął się tradycyjnie Pro-Amem. W turnieju wystartowało 19 drużyn składających się z trzech amatorów i jednego zawodowca. 2 najlepsze wyniki Strokeplay Netto na dołku stanowiły wynik zespołu.

W ProAmie zwyciężyła drużyna Łukasza Szadnego w składzie Stefan Biliński, Bartosz Wichowski i Michał Muchajer (-24). Drugie miejsce ze stratą 6 uderzeń do zwycięzców zajęła drużyna Thomasa Bosco-Cwioka w składzie Tomasz Całusiński, Zdzisław Matejek i Krzysztof Zalewski. Na trzeciej pozycji z wynikiem -15 uplasowali się reprezentant Czech Ales Korinek, Paweł Zwierz, Krzysztof Kolasiński, Tomasz Chojankowski.

Na 9. dołku podczas trwania turnieju odbył się konkurs Nearest to the Pin by Alior Bank, gdzie nagrodą było roczne bezpłatne konto w Alior Private Banking. Najlepsza okazała się Agnieszka Arabczyk z drużyny Tomasza Zembrowskiego, zatrzymując piłkę 78 cm od dołka.

Po turnieju odbył się konkurs Jaguar Nearest to the Pin. Samochód Jaguar na weekend wygrał Kuba Piotrowski.

Dziękujemy partnerom: Jaguar, SAP, Grupa SKAT, 2XU, Travel and Action, Centrum Golf, Dr Irena Eris, MMGolf, Masters Golf i Wilson Golf.