AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Juozapas Budrikis zwycięża w turnieju Inter Parts Open

Reprezentant Litwy, Juozapas Budrikis zostaje zwycięzcą trzeciego turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – Inter Parts Open, który odbył się w dniach 15-16 czerwca na polu Mazury Golf&CC. Jest to jego pierwsze zwycięstwo w zawodowej karierze.

Juozapas w dwóch rundach turniejowych uzyskał wynik – 4, co dało mu przewagę jednego uderzenia nad reprezentantem Czech Markiem Siakalą, który po pierwszym dniu był liderem oraz dwa uderzenia nad studentem PGA Polska - Kamilem Tatarczukiem, z którym pierwszego dnia dzielił drugą pozycję.

W kategoriach trenerskich najlepszym Qualified Golf Instructor został Włodzimierz Kubiak. Najlepszym Golf Trainer okazał się Michał Piskorz, natomiast najlepszym Fully Qualified Golf Professional ponownie został Maksymilian Sałuda.

Wśród amatorów w kategorii strokeplay brutto zwyciężył Cezary Łosko, drugie miejsce zajął Jacek Uchański. Na trzeciej pozycji uplasował się Marek Orłowski.

W klasyfikacji amatorów strokeplay netto triumfował Paweł Głowacki, drugie miejsce zdobył Michał Aleksiejuk, a na trzeciej pozycji uplasował się Kamil Mianowski.

Wśród kobiet brutto najlepsza okazała się Zofia Wójciek, najlepszą kobietą netto została Matylda Kuna. Nina Wojtczak została najlepszym juniorem brutto, a Alicja Milewska najlepszą juniorką netto.

Wszystkich graczy zapraszamy na najbliższy turniej Kalinowo Open, który odbędzie się na Kalinowych Polach w dniach 12-14 lipca 2019r. – rejestracja ruszy niebawem.

Dziękujemy sponsorowi turnieju: Alior Bank Private Banking oraz partnerom wspierającym turniej: Jaguar, Travel and Action, 2XU, Golf Garden, Dr Irena Eris, MMGolf, Golf Team, Wilson Golf, Goldwell i Druh