AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Dobra passa Thomasa Bosco-Cwioka na AMC Aviation PGA Polska

Thomas Bosco-Cwiok ponownie zwycięża w turnieju AMC Aviation PGA Polska – przedostatnim turniej z cyklu LOTOS PGA Polska.

W zeszłym roku na polu Rosa Private Golf Club, Thomas po emocjonującej dogrywce, pokonał reprezentanta Czech – Alesa Korinka, Petera Bronsona oraz Jakuba Ossowskiego. Thomas zwyciężył również poprzedni turniej z cyklu LOTOS PGA Polska Tour – Sierra PGA Polska Trophy.

Thomas został triumfatorem również tegorocznej edycji turnieju na Rosa Private Golf Club – AMC Aviation PGA Polska. Zwyciężył z wynikiem 142 udrerzeń. „Cieszę się, że obroniłem tytuł. Początek dzisiejszej rundy był trudny. Nie czułem moich uderzeń. Do 8. dołka byłem +5, na szczęście po 9. dołku poprawiłem swój wynik” powiedział zwycięzca.

Ze stratą jednego uderzenia do lidera, drugie miejsce zdobył Peter Bronson. Na trzeciej pozycji, z wynikiem 145 uderzeń uplasował się reprezentant Czech – Marek Siakala.

Najlepszym amatorem w klasyfikacji Strokeplay brutto okazał się Bogdan Wnuk, wykonujc 169 uderzeń. Tuż za nim z wynikiem 182 uderzeń znajduje się Marcin Broniszewski. Na trzeciej pozycji z wynikiem 183 uderzeń uplasował się Marek Sowa.

W klasyfikacji strokeplay netto zwyciężył Krzysztof Przeździecki (155 uderzeń). Drugie miejsce z wynikiem 167 zdobył Arkadiusz Muś, natomiast trzecie miejsce zajął Ireneusz Bill (167 uderzeń).

W kategorii najlepszy Golf Instructor zwyciężył Grzegorz Zieliński. W kategorii Qualified Golf Instructor zwyciężył Brian Goode. W kategorii Qualified Golf Treiner zwyciężyli ex aequo Dariusz Bobiński i Alfred Kos, natomiast w kategorii Fully Qualified Golf Professional zwyciężył Peter Bronson.

Już 4 września na polu Sobienie Królewskie Golf & Country Club rozpocznie się finał cyklu LOTOS PGA Polska Tour – PGA Polska Championship

Dziękujemy partnerom zawodów: Almar, Champagne Jacquart, Dr Irena Eris, Centrum Golf, Wódka Dwór Sieraków, Goldwell, Grupa LUX MED, Professional Travel, r3s men’s accessories, Titleist, Foot Joy, Work Service.