AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Niemcy triumfują na PGAs of Europe International Team Championship

Reprezentacja Niemiec w składzie Dennis Küpper (kapitan), Benjamin Frenzel i Dennis Lohrmann zwycięża w turnieju ITC 2018. Na drugiej pozycji ze stratą 4 uderzeń do liderów uplasowali się Holendrzy. Trzecie miejsce zdobyła reprezentacja Wielkiej Brytanii z wynikiem -3. Polacy zajęli 18 pozycję.

Turniej International Team Championship, to najważniejsze zawody dla krajów zrzeszonych w PGAs of Europe. W zawodach wzięły udział 22 drużyny złożone z trzech trenerów golfa posiadających klasyfikację PGA Fully Qualified Golf Professional. Turniej rozgrywany był na polu Costa Navarino w Grecji. Jakub Ossowski, Mike O’Brien i Łukasz Szadny, reprezentanci PGA Polska, do gry w turnieju wytypowani zostali na podstawie klasyfikacji rankingu Order of Merit 2018.

Jak co roku obok turnieju ITC odbył się kongres, w którym udział wzięli Filip Naglak oraz Wojciech Waśniewski. Podczas Kongresu Filip Naglak odebrał dyplom od PGAs of Europe, przyznający PGA Polska najwyższy poziom szkolenia - PGA Qualified Professional Education Programme!