AKTUALNOŚCI

Aktualności

/ Polska

Tadeas Sedlacek zwycięża w turnieju Kalinowo Open

Reprezentant Czech, Tadeas Sedlacek został zwycięzcą przedostatniego turnieju z cyklu Alior Bank PGA Polska Tour – Kalinowo Open, który odbył się w dniach 13-14 lipca na polu golfowym Kalinowe Pola.

Tadeas zakończył turniej z wynikiem -5. Drugie miejsce ze stratą 3 uderzeń do lidera exaequo zdobyli Czech - Marek Siakala i Litwin – Juozapas Budrikis.

Finałowa runda turnieju nie przyniosła wielu zmian w czołówce – po pierwszym dniu liderami byli Tadeas i Juozapas, na kolejnej pozycji plasował się Marek Siakala, a tuż za nim znajdował się student PGA Polska - Kamil Tatarczuk, który ostatecznie turniej zakończył na 4. miejscu.

Najlepszą amatorką w kategorii brutto z wynikiem +2 została Dorota Zalewska, na drugiej pozycji ze stratą 10 uderzeń uplasował się David Shinto. Trzecie miejsce zajął Torge Hinz.

Wśród amatorów netto triumfował Humert Tomczyk, Drugie miejsce zajął Remigiusz Horodyski, a na trzeciej pozycji uplasowała się Zofia Wójcik.

Najlepszym juniorem brutto został Christian Kobriger. Najelpszą kobietą brutto okazała się Dominika Gradecka, a najlepszą kobietą netto Katarzyna Szwabowicz.

W dodatkowych kategoriach trenerskich Stowarzyszenia Instruktorów Golfa PGA Polska nagrody otrzymali: Max Sałuda, Tomasz Wiśniewski i Tomasz Zembrowski.

A już 13 września zapraszamy na pole golfowe Lisia Polana na finałowy turniej cyklu Alior Bank PGA Polska Tour 2019 – PGA Polska Championship.